Breadcrubs
23-24/3 BRUBBALL 42 - 50 BNB/NBB 2023-08-09, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/1 P1 ANDERLECHT 51 - 52 ASUB TENNIS B 2023-09-08, 20:30 ECOLE P1 (Rue potaendenberg à Anderlecht)
23-24/2 ABC DREAM TEAM 71 - 34 ROYAL 1865 2023-09-08, 20:30 SALLE ERASME
23-24/13 ASUB TENNIS A 46 - 29 Cercle Sportif MADATOMIUM 2023-09-08, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/4 CA JETTE 38 - 68 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2023-09-10, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/5 ASUB TENNIS A 40 - 29 ASUB ALL STARS 2023-09-15, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/6 ASUB TENNIS B 68 - 43 ABC DREAM TEAM 2023-09-15, 21:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/7 BNB/NBB 69 - 56 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2023-09-15, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/7 BNB/NBB 69 - 56 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2023-09-16, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/8 BRUBBALL 50 - 58 ROYAL 1865 2023-09-16, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/9 P1 ANDERLECHT 58 - 61 ROYAL 1865 2023-09-22, 20:30 ECOLE P1
23-24/10 ABC DREAM TEAM 61 - 52 ASUB TENNIS B 2023-09-22, 20:30 SALLE ERASME
23-24/11 BRUBBALL 44 - 58 BCS UCCLE 2023-09-23, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/12 ASUB ALL STARS 34 - 54 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2023-09-24, 10:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/14 GREEN WHITE 75 - 63 BNB/NBB 2023-09-24, 17:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/16 BRUBBALL 20 - 0 P1 ANDERLECHT 2023-09-30, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/17 BNB/NBB 55 - 42 ASUB TENNIS A 2023-09-30, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/18 BCS UCCLE 60 - 34 ASUB ALL STARS 2023-10-01, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/19 CA JETTE 36 - 62 Cercle Sportif MADATOMIUM 2023-10-01, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/20 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 69 - 46 BRUBBALL 2023-10-06, 20:00 ATHENEE JEAN ABSIL
23-24/21 ASUB TENNIS A 51 - 43 ABC DREAM TEAM 2023-10-06, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/22 ASUB ALL STARS 58 - 43 ROYAL 1865 2023-10-06, 20:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/23 BCS UCCLE 88 - 41 CA JETTE 2023-10-08, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/25 ABC DREAM TEAM 83 - 53 P1 ANDERLECHT 2023-10-13, 20:30 SALLE ERASME
23-24/26 BNB/NBB 50 - 41 ASUB ALL STARS 2023-10-14, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/27 ROYAL 1865 59 - 53 ASUB TENNIS A 2023-10-15, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/28 Cercle Sportif MADATOMIUM 59 - 80 GREEN WHITE 2023-10-15, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/29 CA JETTE 56 - 50 BRUBBALL 2023-10-15, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/30 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 73 - 55 ASUB TENNIS A 2023-10-20, 20:00 ATHENEE JEAN ABSIL
23-24/31 ABC DREAM TEAM 51 - 75 GREEN WHITE 2023-10-20, 20:30 SALLE ERASME
23-24/32 ROYAL 1865 56 - 43 ASUB ALL STARS 2023-10-22, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/135 ASUB TENNIS A 36 - 41 CA JETTE 2023-10-22, 10:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/33 Cercle Sportif MADATOMIUM 53 - 51 BCS UCCLE 2023-10-22, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/34 BNB/NBB 68 - 48 CA JETTE 2023-10-28, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/35 BCS UCCLE 57 - 65 ABC DREAM TEAM 2023-10-29, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/36 Cercle Sportif MADATOMIUM 36 - 56 BRUBBALL 2023-10-29, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/37 GREEN WHITE 20 - 0 ROYAL 1865 2023-10-29, 17:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/38 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 97 - 39 ASUB ALL STARS 2023-11-10, 20:00 ATHENEE JEAN ABSIL
23-24/39 BNB/NBB 47 - 72 GREEN WHITE 2023-11-11, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/41 ROYAL 1865 47 - 46 CA JETTE 2023-11-12, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/42 Cercle Sportif MADATOMIUM 62 - 39 P1 ANDERLECHT 2023-11-12, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/145 ASUB ALL STARS 33 - 48 ASUB TENNIS A 2023-11-17, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/43 P1 ANDERLECHT 50 - 72 BNB/NBB 2023-11-17, 20:15 ECOLE P1
23-24/44 BRUBBALL 66 - 71 GREEN WHITE 2023-11-18, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/45 Cercle Sportif MADATOMIUM 46 - 34 ABC DREAM TEAM 2023-11-19, 17:20 Stade Vanderputten
23-24/46 BCS UCCLE 56 - 79 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2023-11-19, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/48 P1 ANDERLECHT 33 - 76 BCS UCCLE 2023-11-24, 20:15 ECOLE P1
23-24/47 ASUB TENNIS A 49 - 63 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2023-11-24, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/49 BNB/NBB 20 - 0 ROYAL 1865 2023-11-25, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/51 CA JETTE 48 - 45 ABC DREAM TEAM 2023-11-26, 09:30 Centre Omnisport de Jette
23-24/54 ABC DREAM TEAM 47 - 44 ASUB TENNIS A 2023-12-01, 21:00 SALLE ERASME
23-24/52 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 90 - 51 Cercle Sportif MADATOMIUM 2023-12-01, 20:00 Athénée Jean Absil
23-24/53 P1 ANDERLECHT 39 - 69 CA JETTE 2023-12-01, 20:15 ECOLE P1
23-24/57 ASUB TENNIS A 45 - 57 BRUBBALL 2023-12-08, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/58 BNB/NBB 54 - 51 Cercle Sportif MADATOMIUM 2023-12-09, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/59 BCS UCCLE 20 - 00 GREEN WHITE 2023-12-10, 09:15 SALLE OMNISPORT SAINT-JOB
23-24/60 ASUB ALL STARS 51 - 48 ABC DREAM TEAM 2023-12-10, 10:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/61 ASUB TENNIS B 31 - 51 ROYAL 1865 2023-12-10, 11:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/62 ASUB TENNIS B 35 - 58 BNB/NBB 2023-12-15, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/15 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 56 - 72 GREEN WHITE 2023-12-15, 20:00 ATHENEE JEAN ABSIL
23-24/67 CA JETTE 57 - 58 P1 ANDERLECHT 2023-12-17, 09:30 Centre Omnisport de Jette
23-24/64 BCS UCCLE 60 - 62 ASUB TENNIS A 2023-12-17, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/68 BNB/NBB 78 - 60 ASUB TENNIS B 2024-01-06, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/69 BRUBBALL 58 - 50 CA JETTE 2024-01-06, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/71 BCS UCCLE 54 - 48 P1 ANDERLECHT 2024-01-07, 10:00 SALLE OMNISPORT SAINT-JOB
23-24/72 Cercle Sportif MADATOMIUM 58 - 38 ASUB ALL STARS 2024-01-07, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/74 FAB FIVE BRUSSELS B. 84 - 59 ABC DREAM TEAM 2024-01-12, 20:00 Athénée Jean Absil
23-24/73 ASUB TENNIS A 56 - 21 P1 ANDERLECHT 2024-01-12, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/75 ASUB TENNIS B 41 - 43 BCS UCCLE 2024-01-12, 21:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/77 GREEN WHITE 124 - 33 CA JETTE 2024-01-14, 17:00 Salle Cappellemans
23-24/65 ASUB ALL STARS 37 - 55 BRUBBALL 2024-01-14, 10:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/76 Cercle Sportif MADATOMIUM 62 - 38 BNB/NBB 2024-01-14, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/146 ASUB TENNIS B 36 - 35 P1 ANDERLECHT 2024-01-19, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/78 BNB/NBB 73 - 69 BRUBBALL 2024-01-20, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/50 ASUB ALL STARS 57 - 102 GREEN WHITE 2024-01-21, 17:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/79 BCS UCCLE 46 - 34 Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-01-21, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/80 ROYAL 1865 43 - 68 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2024-01-21, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/81 CA JETTE 45 - 43 ASUB TENNIS A 2024-01-21, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/40 BRUBBALL 56 - 63 ABC DREAM TEAM 2024-01-21, 15:20 HALL SPORTIF DU WAUTERBOS
23-24/70 ROYAL 1865 68 - 77 GREEN WHITE 2024-01-25, 21:00 Salle Cappellemans
23-24/82 P1 ANDERLECHT 26 - 62 ASUB ALL STARS 2024-01-26, 20:15 ECOLE P1
23-24/83 ABC DREAM TEAM 84 - 52 BNB/NBB 2024-01-26, 20:30 SALLE ERASME
23-24/84 BRUBBALL 79 - 41 ASUB TENNIS B 2024-01-27, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/85 ROYAL 1865 51 - 58 Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-01-28, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/86 ASUB TENNIS A 43 - 71 GREEN WHITE 2024-02-02, 19:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/144 ASUB TENNIS B 37 - 29 CA JETTE 2024-02-02, 21:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/87 BNB/NBB 64 - 45 P1 ANDERLECHT 2024-02-03, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/88 ROYAL 1865 48 - 63 ABC DREAM TEAM 2024-02-04, 10:00 Salle Cappellemans
23-24/66 GREEN WHITE 20 - 0 ASUB TENNIS A 2024-02-04, 17:00 Salle Cappellemans
23-24/89 ASUB ALL STARS 47 - 51 BCS UCCLE 2024-02-04, 10:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/91 BRUBBALL 56 - 74 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2024-02-17, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/92 ROYAL 1865 28 - 59 BCS UCCLE 2024-02-18, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/93 CA JETTE 20 - 0 ASUB TENNIS B 2024-02-18, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/94 FAB FIVE BRUSSELS B. 69 - 48 CA JETTE 2024-02-23, 20:00 Athénée Jean Absil
23-24/95 BRUBBALL 53 - 51 Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-02-24, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/96 GREEN WHITE 74 - 48 ASUB ALL STARS 2024-02-25, 17:00 Salle Cappellemans
23-24/117 ROYAL 1865 51 - 27 P1 ANDERLECHT 2024-02-25, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/97 ABC DREAM TEAM 42 - 78 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2024-03-01, 20:30 SALLE ERASME
23-24/98 BNB/NBB 57 - 66 BCS UCCLE 2024-03-02, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/99 BRUBBALL 55 - 42 ASUB ALL STARS 2024-03-02, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/101 CA JETTE 50 - 85 GREEN WHITE 2024-03-03, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/102 ABC DREAM TEAM 69 - 67 BCS UCCLE 2024-03-08, 20:30 SALLE ERASME
23-24/56 GREEN WHITE 20 - 0 BCS UCCLE 2024-03-10, 17:00 Salle Cappellemans
23-24/103 Cercle Sportif MADATOMIUM 50 - 40 ROYAL 1865 2024-03-10, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/107 Cercle Sportif MADATOMIUM 41 - 33 CA JETTE 2024-03-17, 17:20 Stade Vanderputten
23-24/104 BCS UCCLE 20 - 0 BNB/NBB 2024-03-17, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/105 ROYAL 1865 44 - 58 BRUBBALL 2024-03-17, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/106 ASUB ALL STARS 48 - 58 ASUB TENNIS A 2024-03-17, 10:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/108 GREEN WHITE 77 - 55 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2024-03-17, 17:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/109 ASUB TENNIS A 47 - 37 BNB/NBB 2024-03-22, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/110 P1 ANDERLECHT 35 - 39 Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-03-22, 20:15 ECOLE P1
23-24/111 ABC DREAM TEAM 62 - 76 BRUBBALL 2024-03-22, 20:30 SALLE ERASME
23-24/112 BCS UCCLE 40 - 46 ASUB TENNIS B 2024-03-24, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/113 ASUB ALL STARS 23 - 57 CA JETTE 2024-03-24, 10:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/114 P1 ANDERLECHT 34 - 86 BRUBBALL 2024-03-29, 20:15 ECOLE P1
23-24/140 ASUB TENNIS A 43 - 50 ROYAL 1865 2024-03-29, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/115 BNB/NBB 75 - 55 ABC DREAM TEAM 2024-03-30, 14:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/100 BCS UCCLE 89 - 43 ROYAL 1865 2024-04-03, 20:00 SALLE OMNISPORT SAINT-JOB
23-24/90 ABC DREAM TEAM 58 - 83 Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-04-05, 20:30 SALLE ERASME
23-24/136 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 81 - 38 ROYAL 1865 2024-04-05, 20:00 ATHENEE JEAN ABSIL
23-24/119 Cercle Sportif MADATOMIUM 53 - 48 ASUB TENNIS A 2024-04-07, 17:20 Stade Vanderputten
23-24/120 CA JETTE 50 - 69 BNB/NBB 2024-04-07, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/118 BCS UCCLE 46 - 44 BRUBBALL 2024-04-07, 10:00 SALLE DE ZWARTEBEEK
23-24/143 ASUB ALL STARS 59 - 43 P1 ANDERLECHT 2024-04-07, 10:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/122 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 68 - 44 BCS UCCLE 2024-04-12, 20:00 Athénée Jean Absil
23-24/121 P1 ANDERLECHT 10 - 55 ASUB TENNIS A 2024-04-12, 20:15 ECOLE P1
23-24/124 CA JETTE 44 - 66 ROYAL 1865 2024-04-14, 09:30 Centre Omnisport de Jette
23-24/123 GREEN WHITE 95 - 52 ABC DREAM TEAM 2024-04-14, 17:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/24 ASUB ALL STARS 33 - 51 Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-04-14, 10:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/126 ABC DREAM TEAM ASUB ALL STARS 2024-04-19, 20:30 SALLE ERASME
23-24/125 ASUB TENNIS B BRUBBALL 2024-04-19, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/127 BRUBBALL ASUB TENNIS A 2024-04-20, 14:20 SPORTHALL AJ BRAILLARD
23-24/129 Cercle Sportif MADATOMIUM FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL 2024-04-21, 17:20 Stade Vanderputten
23-24/130 CA JETTE BCS UCCLE 2024-04-21, 09:30 COMPLEXE SPORTIF DE JETTE
23-24/128 ROYAL 1865 BNB/NBB 2024-04-21, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/131 FAB FIVE BRUSSELS BASKETBALL BNB/NBB 2024-04-26, 20:00 Athénée Jean Absil
23-24/132 P1 ANDERLECHT ABC DREAM TEAM 2024-04-26, 20:15 ECOLE P1
23-24/116 CA JETTE ASUB ALL STARS 2024-04-28, 10:30 Centre Omnisport de Jette
23-24/134 GREEN WHITE BRUBBALL 2024-04-28, 17:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/133 ROYAL 1865 ASUB TENNIS B 2024-04-28, 10:00 SALLE CAPPELLEMANS
23-24/139 GREEN WHITE Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-05-05, 17:00 Salle Cappellemans
23-24/137 ASUB ALL STARS BNB/NBB 2024-05-05, 10:00 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/138 ASUB TENNIS A BCS UCCLE 2024-05-05, 11:30 SALLE ULB SOLBOSCH
23-24/141 ABC DREAM TEAM CA JETTE 2024-05-10, 20:30 SALLE ERASME
23-24/55 Cercle Sportif MADATOMIUM ASUB TENNIS B 2024-12-31, 17:20 STADE VANDERPUTTEN
23-24/142 ASUB TENNIS B Cercle Sportif MADATOMIUM 2024-12-31, 20:00 SALLE ULB SOLBOSCH
Top